Dla wszystkich Mam... :)


Mamą jestem od niespełna miesiąca.. Moje spełnienie marzenia...
Nieprzespane noce, często towarzyszące uczucie poddenerwowania, zmęczenie poprzeplatane z możliwością przytulenia maluszka, poczucia ciepła tego malutkiego ciałka i nieustająca chęć obdarowywania buziakami :) Na to czekałam...

Nie zawsze jest łatwo, choć długa droga przed Nami, bo to dopiero początek.
Choć niektórzy mówią, że to początki bywają najtrudniejsze a potem już z górki :)
Nie zawsze mam siłę wstać w nocy nakarmić i przewinąć małą (tutaj nieoceniona jest pomoc Tatusia), czasami w ciągu dnia oczy się zamykają ze zmęczenia, ale świadomość, że mam dziecko, swoją upragnioną, długo wyczekiwaną Iskiereczkę, daje ogromnego powera do życia.

Mam nadzieję, że będę spełnioną Mamą, że będę w przyszłości jednocześnie i Mamą i Przyjaciółką...
Będę kimś komu moje dziecko będzie w pełni ufać, czuć się ze mną bezpiecznie i wiedzieć, że zawsze będę po jej stronie...

Najważniejsza jest dla mnie Rodzina. Właśnie tworzę swoją własną.

Życzę sobie w dzisiejszym Dniu, pierwszy raz obchodząc Dzień Mamy, żebyśmy zawsze trzymali się razem, zarówno w tych dobrych jak i złych chwilach; potrafili pokonywać wszelkie trudności i byli dla siebie najważniejsi!

A obecnym Mamusiom i tym, które Mamusiami staną się za chwilkę życzę przede wszystkim żeby zdrówko dopisywało i Maluszkom i Wam; życzę tego, aby każdy dzień był nieco lepszy od poprzedniego; żeby spełniły się Wasze wszystkie marzenia, nawet te najmniejsze; życzę również nieskończonego morza kreatywności - to się niezwykle przydaje mając dzieci :), i życzę Wam również abyście każdego dnia starały się dostrzegać coś pozytywnego, uczmy się cieszyć nawet tymi małymi, najmniejszymi drobiazgami w życiu...! :)

A tym, które marzą by zostać Mamą i starają się o dziecko życzę, aby udało Wam się jak najszybciej, ciąża przebiegała bez problemów a Maluszek był zdrowy!!! :)


Pół żartem...... :)2 komentarze:

  1. Dziekuje za zyczenia, juz niedlugo i ja wycaluje mojego babla :).
    Tobie zycze morza milosci i niekonczacej sie wytrwalosci!!! Z kazdym dniem stajesz sie jeszcze cudowniejsza mamusia dla swojej coreczki :)!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję Ci bardzo!
    Ty także będziesz wspaniałą Mamusią już niedługo :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję Ci za pozostawiony komentarz. Za każdym razem czuję się niezwykle doceniona :)

Copyright © 2016 Pewnamama , Blogger