Blogosfera Canpol Babies - Podgrzewacz elektryczny i butelka HabermanPodczas ostatnich trzech leniwych i upalnych tygodni, dzięki Blogosferze Canpol Babies miałyśmy z Hanią, możliwość przetestowania podgrzewacza elektrycznego oraz butelki Haberman.

Co prawda od samego początku karmię Hanię piersią, to możliwość przetestowania tego zestawu ucieszyła mnie bardzo, ponieważ podczas mojej nieobecności Hanią zajmuje się Tatuś i nie raz już córeczka dała mu do wiwatu oznajmiając wszystkim sąsiadom w bloku, że jest głodna i ma być nakarmiona natychmiast :) Niewątpliwie więc podgrzewacz usprawnił i usprawni Tacie w razie potrzeby przygotowywanie mleka.

W związku z powyższym często zdarza się, że odciągam pokarm i trzymam zawsze troszkę zapasu w lodówce.
Wcześniej także dzięki Blogosferze miałam możliwość testowania laktatora, pisałam o tym -> TU. Nadal jestem z niego zadowolona, używam bardzo często i ani razu mnie nie zawiódł.


Podgrzewacz elektryczny:-> Płynna regulacja temperatury podgrzewania
-> Funkcja podtrzymywania stałej temperatury
-> Lampka sygnalizująca nagrzewanie wody w podgrzewaczu
-> Precyzyjny termostat z wbudowanym wyłącznikiem oraz grzałka PTC zapewniająca długą żywotność
-> Pasuje do większości butelek wąsko i szerokotorowych oraz słoiczków z gotowymi posiłkami

W skład zestawu wchodzą:
1. Podgrzewacz (korpus podgrzewacza, lampka kontrolna, pokrętło temperatury)
2. Pojemnik na pokarm
3. Pokrywka do pojemnika na pokarm
4. Wkład do podgrzewania


Butelka Haberman:

Butelka różni się od innych tym, że:
-> Smoczek pozostaje pełny niezależnie od kąta nachylenia butelki
-> Filtruje powietrze i odseparowuje pianę
-> Umożliwia łączenie karmienia piersią i butelką
-> Posiada jeden smoczek dla dzieci w przedziale wieku do 6 miesięcy

Opatentowana butelka zaprojektowana z myślą o dzieciach cierpiących na kolkę. Specjalny system sprawia, że dziecko nie łyka powietrza, dzięki czemu jest mniej narażone na kolki. Butelka nie rozleniwia dziecka i umożliwia karmienie naprzemienne.
Smoczek tworzy odrębną komorę, która pozostaje szczelnie wypełniona pokarmem przez cały czas w trakcie karmienia. Dzięki temu dziecko nie połyka powietrza.


Moja opinia:
Błędem było nie dodanie przeze mnie podgrzewacza do listy wyprawkowej dla Hani. Nie myślałam o nim wcześniej, ba uważałam to jako zbędny zakup i wydanie pieniędzy w błoto. Muszę jednak przyznać, że ten mały niepozorny sprzęcik zdecydowanie ułatwia życie. Dość często zdarza się, że przez godzinę czy dwie nie ma mnie w domu. Z małą zostaje wtedy Tatuś. Podgrzewacz może bardzo ułatwić Tacie życie. Każdy kto ma małe dziecko w domu to wie, jak ono potrafi głośno krzyczeć kiedy jest głodne. Nic nie jest w stanie go uspokoić. W tym czasie zdenerwowany i zestresowany Tata przygotowując mleko musi się trochę namęczyć. Podgrzewacz to przygotowanie zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza. Obsługa jest banalnie prosta, nawet największemu laikowi nie sprawi największych problemów,

Jeśli chodzi o butelkę. Nowość na rynku. Pomoc dla rodziców, których dzieci cierpią na kolki.
Nasza Hania miała do czasu otrzymania butelki problemy z brzuszkiem, szczególnie codziennie w przedziale godzin 15-17, ale uważam, że to czysty zbieg okoliczności, że wraz z nadejściem tej butelki akurat problemy całkiem minęły. Nie ma jeszcze na rynku tak cudownych butelek, że już po pierwszym zastosowaniu wszystkie problemy mijają. Ale butelka jest tak zaprojektowana, że na pewno żadnemu maluszkowi nie zaszkodzi. Ten typ butelki jest pierwszym na rynku i uważam, że warto zainwestować w ten zakup. Prawie każdy niemowlak ma problemy z żołądkiem i układem pokarmowym, każdy rodzic chce temu zapobiec, więc wypróbowanie butelki będzie bardzo dobrym pomysłem.

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że warto i szczerze polecam!
Copyright © Pewnamama , Blogger