Sea Park - czyli kolejna propozycja aktywności rodzinnej :)

Tak jak obiecałam w poście o Naszych wakacjach (znajdziecie go tutaj) miałam napisać o kolejnym fajnym miejscu, które warto zwiedzić. Najlepiej oczywiście całą rodzinką :)

Każdy kto mieszka w pobliżu Łeby, przyjeżdża w tamte strony na wakacje lub planuje gdzieś być w tamtych rejonach, z całą pewnością powinien wybrać się do Wicka/Sarbska, (10 km od Łeby) by zwiedzić to miejsce.

Sea Park Sarbsk jest największym parkiem rozrywki, jaki możemy znaleźć na północy Naszego kraju. Na pierwszy rzut oka wydaje się dosyć mały, ale dysponuje on szeroką ofertą zarówno rozrywkową jak i edukacyjną. Zwiedzanie go z pewnością zajmie co najmniej 2 godziny, choć pewnie dłużej jeśli wybierzemy się tam z dziećmi :)

Co tam się znajduje?

1. Muzeum marynistyczne
2. Park makiet zwierząt morskich
3. Park miniatur latarni morskich
4. Wrak na wspak
5. Woliery z ptakami
6. Gaj małego pirata (plac zabaw dla dzieci, znajdujący się w środku repliki słynnego polskiego galeonu)
7. Park zręcznościowo - linowy dla dzieci
8. Kino emocji 5D, Oceanarium prehistoryczne 3D
9. Błękitek Live Show (multimedialne widowisko, którego głównym bohaterem jest zabawny wieloryb)
10. Fokarium (można trafić na zabawny pokaz fok)
11. Gastronomia
12. Strzelnica z konkursami i nagrodami
13. Sklepik z pamiątkami

Bilety do parku prezentują się następująco:
  • Bilet normalny  34 zł
  • Bilet ulgowy 24 zł
  • Dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny
Oczywiście w cenę wlicza się wszytko oprócz stoisk gastronomicznych, strzelnicy i sklepiku z pamiątkami. Resztę rzeczy można zwiedzać i oglądać do woli, bez ograniczenia czasowego.

Dodatkowy plus za miejsce do przewijania dla niemowlaków. Zwracam ostatnio na to szczególną uwagę. Tym bardziej, że do Parku wybraliśmy się bez wózka. Park odwiedziliśmy w drodze powrotnej do domu, więc ciężko by Nam było wózek wyjmować z zapakowanego do ostatniego skrawka wolnego miejsca bagażnika. Musieliśmy się wspomagać nosidełkiem, więc miejsce do przewijania było niezbędne.

Mimo, że Hania większość wycieczki przespała, to my frajdę mieliśmy ogromną. Nawet takie duże dzieci jak my, zabawę miały przednią. Pewnie za parę lat wybierzemy się tam z Hanią ponownie, żeby mogła sama poszaleć i pozwiedzać, na razie po miłym pobycie pozostają wspomnienia i masa zdjęć (no to żadna nowość!) :)))

Dla tych, którzy chcieliby odwiedzić to miejsce podaję link do strony: http://www.seapark.pl/ Copyright © Pewnamama , Blogger