Skończ się przed tym bronić, przecież tez taka jesteś! :)

Czasem przychodzi taki czas w życiu każdej kobiety, że czuje się ze sobą źle. Tu by coś zmieniła, tam dodała, tu odjęła. Nie pasuje jej nagle kształt własnego nosa, kolor włosów a nawet rozmiar stopy, mógłby ulec zmianom.

Jednym słowem wszystko jest na -NIE!

Jakiś czas temu dopadł taki humor i mnie. Patrząc w lustro widziałam same wady, bluzka źle na mnie leżała, spodnie pogrubiały a cera, oj tu to aż szkoda gadać, najmniejsza krosteczka powodowała, że czułam się fatalnie.

Choć to, to jeszcze nic. Najgorsze były myśli, które nieustannie krążyły w mojej głowie. Dobijałam się nimi kompletnie, na siłę powtarzając jak mantrę - "do tego się nie nadajesz", "reszta robi to lepiej", "odpuść sobie, lepiej nawet nie próbuj", "nie uda Ci się osiągnąć nawet połowy założonych celów"...powoli mnie to już dobijało.

A potem dostałam fantastyczną wiadomość - Jedziesz na warsztaty "Jestem SENSualna"!
I od tego dnia, od tej szczęśliwej chwili, zapaliła się w mojej głowie mała iskierka, że może coś uda się zmienić.


I poznałam tam na mazurach masę dziewczyn. Mamy, Żony, Przyjaciółki, każda fantastyczna i każda wytrwale spełniająca swoje pasje. Każda miała w sobie to coś :) W końcu wyluzowałam i Ja - wyprostowałam się, uśmiechnęłam i dałam się ponieść tym fajnym i niezapomnianym chwilom.

Nie da się niestety pstryknąć palcami, powiedzieć magicznego zaklęcia, a  nagle przeszłość się zmieni, charakter poprawi, figura będzie niczym u modelki a pieniądze zaczną spadać z nieba.

Warsztaty, nowe osoby i wyjazd sam w sobie, już wiele pomógł -  pierwszy samotny i tak długi odkąd urodziła się Hania, pierwszy samotny odkąd zaczęłam być w związku z moim mężem :) To oderwanie od codzienności i czas wyłącznie dla siebie pozwolił mi w końcu spojrzeć na siebie zupełnie inaczej :)
3 dni.
Warsztaty, fantastyczna atmosfera, sesja zdjęciowa, relaks i masa tych wyjątkowych rozmów, łez, uśmiechów i świetnej zabawy!
Wszystko odbywało się w samym sercu mazur, w niezwykle klimatycznym miejscu jakim jest http://www.zalesiemazury.pl/
Przy okazji spotkałam swoją bratnią duszę - nie trzeba wiele mówić, by wiedzieć o czym się myśli :)
Marta z bloga Ratunku bliźniaki niejednokrotnie czytała mi w myślach! :)


Kawał wspaniałej roboty odwaliły dziewczyny z Fundacji Tętniące życiem, Basiu i Agnieszko należą Wam się ogromne podziękowania, za moc słów, pozytywną energię i motywacje, i za to,że potraficie skutecznie zarazić innych swoim optymizmem :)


Dwie kolejne wspaniałe dziewczyny to Ania & Ania :)
Obydwie od pierwszych chwil niesamowicie szczęśliwe ale i zdenerwowane - by zorganizować takie wydarzenie trzeba się nieźle napracować :)
Obydwie jesteście wspaniałe :)
Jedna Ania prowadzi bloga http://www.przewijak.es/
Drugą Anie znajdziecie na http://www.okiemmamy.pl/ - Ania jest również niezwykle utalentowaną fotografką, takie cuda jakie ona stworzyła na sesji, można oglądać godzinami :) - http://www.magicznechwile.pl/


Dzięki temu całemu zamieszaniu widzę siebie trochę inaczej. Może w mojej głowie nie nastała po tych trzech dniach rewolucja, świat się zmienił a ja całkiem przewartościowałam. Ale za to w końcu udało mi się dojrzeć w sobie wspaniałą kobietę, która uparcie dąży do swoich celów. I choć czasami trzeba poczekać nieco dłużej, to absolutnie warto, bo przecież robię to, co kocham.
I na koniec powiem Ci coś więcej: obojętnie czy jesteś niska, wysoka, czy masz nadwagę, czy niedowagę, czy mimo tego że zawsze pragnęłaś mieć niebieskie oczy a masz zielone, czy masz włosy długie czy krótkie, czy masz grubsze uda, boczki, cellulit czy rozstępy albo czy 3-ci raz jeszcze nie udało Ci się zrealizować marzenia o które walczysz, musisz wiedzieć jedno: Jesteś absolutnie wspaniała, wyjątkowa i piękna. I musisz w to uwierzyć. Jeżeli zaczniesz to robić, los zacznie Ci w końcu sprzyjać :)

Podziękowania należą się również Mia.Lu, Prószyński i S-ka, ByJaga, Bodymaps, Dermedic, Love In A Mist, VISSAVI, Monduniq Professionnel, Stylistka Wizażystka Coach Wizerunku Marzena Lampasiak, Mary Kay Polska, Plus Dla Skory, Fit up clinic, Studio Bra, Franco morenzo bez nich na pewno nie byłoby tylu atrakcji i fantastycznie spędzonych chwil :)

Autorkami zdjęć są: Magiczne chwile, Mommy draws, Kasia z 280dni :)
Copyright © Pewnamama , Blogger