Matka chce konkretów!

Gdy mama planuje wielkie wyjście i pozostawienie mniejszej lub większej ferajny w domu, jedno jest pewne, chce ona spędzić czas efektywnie, miło i nie chce ani minuty żałować, że cała eskapada miała sens. Szczególnie wtedy, gdy cel jej podróży znajduje się w znacznym odstępie od domu :)

Organizując spotkanie dla Mam blogujących "Blogi Mają Moc" miałyśmy to z Olą na uwadze i chciałyśmy Uczestniczkom tak zaplanować czas, żeby na pewno nie było ani minuty zmarnowanej i by Mamy mogły jedynie wynieść ze spotkania same korzyści.

 Warsztaty PUS


 Na pierwszy ogień poszły Panie z Wydawnictwa Epideixis, które opowiadały Nam o systemie edukacji dla dzieci i pokazywały pomoce i zabawki dostępne w ich ofercie, które opierają się na zasadzie nauki poprzez zabawę.
Panie skutecznie doprowadziły do tego, że wszystkie poczułyśmy się jak małe dzieci. Niektóre z Nas przypomniały sobie lata szkolne, gdy na takich samych zestawach pilnie wykonywały polecenia nauczycieli. Oferta Wydawnictwa jest bogata w wiele pozycji zarówno dla dzieci młodszych po starsze. Zdecydowanym plusem zabawek jest to, że mogą towarzyszyć Twojemu dziecku przez wiele lat, za sprawą różnych poziomów trudności przewidzianych do realizacji zadań.
W dodatku Panie przygotowały dla Nas kilka niespodzianek, które w drodze losowania trafiły się paru mamom. I ja miałam szczęśliwy dzień, bo do mnie też poleciał całkiem niezły komplet :)
To, że warsztaty były zorganizowane jako pierwsze było fantastycznym pomysłem, bo ożywiło Nas to i tryskałyśmy energią do końca spotkania :)
 


Deser i tona cukru, czy to się zawsze łączy?Potem po krótkiej przerwie, szybkiej kawie, herbacie i czymś na ząb, swoje warsztaty kulinarne rozpoczęły Bożena i Marta, które realizują projekt "Zmieniamy na lepsze". Dziewczyny uświadomiły Nam, że aby przygotować fajny, zdrowy i przede wszystkim smaczny deser wystarczy 10 min. Co prawda u Nas trwało to zdecydowanie dłużej, ponieważ mikrofalówka, w której owe babeczki miały być przygotowywane znacznie utrudniła ich plany. Oczywiście dla Kobiet nie ma rzeczy niemożliwych, więc wśród Nas znalazła się i taka co poskromiła mikrofalówkę. Babeczki więc powstały i były przepyszne! Jeśli chcesz poznać przepis, pisz do mnie śmiało. Będziesz się Nimi zajadać razem z całą swoją rodziną. Dzieci będą zachwycone.

Autotupki, niezbędny zakup każdego rodzica!Następnie jedna z Naszych uczestniczek Agnieszka, właścicielka bloga Agumama, opowiedziała Nam o tym, jak w jej głowie już jakiś czas temu zrodził się pomysł na biznes pod nazwą Autotupki,  skierowany do Rodziców. Każdy, kto Rodzicem jest, wie, (a przynajmniej powinien) że bezpieczeństwo własnego dziecka w czasie podróży to priorytet. Dlatego też informacja zamieszczona na samochodzie w postaci naklejki, informująca innych kierowców o tym, że jedzie z Tobą dziecko to bardzo dobry pomysł. Aga podarowała każdej Uczestniczce spotkania prezent w postaci takiej naklejki. Jeśli Ty podobnej nie masz, zmykaj do Agi i zamawiaj :)

Przewidziana była również prezentacja kosmetyków marki "Plus dla skóry", jednak z nieznanych Nam przyczyn została ona przed spotkaniem odwołana. Mówi się trudno, przynajmniej miałyśmy więcej czasu na pogaduchy i losowanie upominków :)

Właśnie, co do upominków przekazanych od Parterów, zapraszam już w następnej, trzeciej i ostatniej relacji ze spotkania :) A tymczasem jeśli nie czytałaś pierwszej relacji to zmykaj nadrabiać zaległości ------>  Warto podjac ryzyko - Blogi maja moc!
Copyright © Pewnamama , Blogger