Warto podjąć ryzyko - Blogi Mają Moc

Brak czasu na sen, brak czasu na przeczytanie choć jednej ze stale rosnącego stosu książki, dzień w dzień długie godziny spędzone przed komputerem i niezadowolony z takiego obrotu sprawy mąż. Właśnie tak wyglądały moje ostatnie miesiące, tygodnie i dni.
Choć bywało ciężko, bywało po górkę i dni zdarzały się takie, gdzie od samego rana wiedziałam, że lekko nie będzie - to z całą pewnością było WARTO!

Spotkanie blogujących mam

"Blogi mają moc" - bo mają bez dwóch zdań i takie właśnie motto przyświecało mi i Oli, autorce bloga www.panienkaanna.pl, organizując spotkanie blogowe po raz trzeci (Ola organizuje spotkania od samego początku, ja dołączyłam do pomocy dopiero teraz).


I tak 31 stycznia 2015r., zebrało się łącznie 15 mam blogerek, jedne ze swoimi pociechami inne bez, odpoczywając od dzieci i całego zgiełku domowego, ale przyświecał im jeden cel - poznać inne mamy mające podobną pasję jaką jest blogowanie, spędzenie wspólnie wolnego czasu i skorzystanie z atrakcji zorganizowanych przez Nas, Organizatorki.

Przebieg spotkania

Warsztaty z Wydawnictwem Epideixis dzięki którym każda z Nas miała pełne przyzwolenie na to, by cofnąć się do czasów dzieciństwa, warsztaty "Zmieniamy na lepsze" zorganizowane przez Martę i Bożenę, które uświadomiły wszystkim, że deser można zrobić w 10 min (pod warunkiem, że urządzenia i rzeczy martwe nie postanowią się zbuntować) i niekoniecznie musi on być naszpikowany wszechobecnym cukrem a mimo to smakuje. W planie były jeszcze warsztaty kosmetyczne z marką kosmetyków Plus dla skóry, jednak w ostatniej chwili zostały one odwołane. Wielka szkoda, ale na szczęście jakoś wybrnęłyśmy.

Niewątpliwie spotkanie umilili Nam Partnerzy, którzy dołączyli do spotkania, przekazując upominki w różnych ilościach i jednocześnie uszczęśliwiając niejedną mamusię i dziecko.
Podziękowania należą się dla: Whisbear, Kapitan Nauka, Oillan, Drewniane dodatki, Wydawnictwa Babaryba, Wydawnictwa Zakamarki, Pracowni Alex, Pikapu, Mere et Fille, Hirundo, Virtual, MyBra, Perfumerii Nennes, Miracolo, Maamut, Bonduelle, Akatja, Milutka, Mama i Ja, Lalanna, Autotupki, Fairy Things i Zmieniamy na lepsze.Miejsce przyjazne rodzinie

No i na koniec, ale równie wielkie podziękowania należą się Kawiarni Kafka mieszczącej się w Grodzisku Mazowieckim. To miejsce, to był strzał w dziesiątkę, idealne na takie spotkania, a przede wszystkim idealne dla dzieci. Niektóre wręcz siłą trzeba było namawiać na powrót do domu, a to mówi samo za siebie :)Panie, które Nas w kawiarni gościły nie dość, że przygotowały pyszne jedzenie to w dodatku miały świetny kontakt z dziećmi i całkowicie można było liczyć na ich pomoc przy pilnowaniu. Należą im się wielkie podziękowania szczególnie ode mnie, bo tak mi pomagały pilnować Hani, że przez większość spotkania w ogóle nie czułam, że mam dziecko :)

DZIĘKUJĘ raz jeszcze!

Gdyby ktoś z Was był w okolicach Grodziska to szczerze polecam to miejsce. Mogłabym się dużo o nim rozpisywać, ale żeby poczuć cały ten klimat i urok trzeba tam po prostu być. Miejsce na pewno przypadnie każdemu do gustu :) Ja na pewno wybiorę się ponownie!


 Autorkami zdjęć w poście są Gabriela, właścicielka bloga www.wyrodna-matka.blog.pl
oraz Anga - czyli Anna, właścicielka bloga www.angapisze.blogspot.com.

P.S. Spotkanie było pełne atrakcji o których po prostu trzeba napisać, że już niebawem kolejna część relacji :)
Copyright © Pewnamama , Blogger