Wisienka na torcie!

Już wspominałam o tym w poprzedniej relacji matka chce konkretow o zorganizowanych warsztatach na trzecim spotkaniu "Blogi Mają Moc" każda uczestniczka takiego spędu chciałaby spędzić czas produktywnie, ale jak to każda Kobieta, żadna nie pogardzi choć malutkim,
cieszącym oko prezencikiem :)

Przez kilka miesięcy paczki i kartony powolutku zapełniały jeden z moich pokoi, a już w ciągu ostatnich dwóch tygodni kurierzy odwiedzali mnie częściej niż ktokolwiek inny :)

Były piękne akcesoria idealnie nadające się do stworzenia cudownej atmosfery w każdym kąciku dziecięcym oraz idealnie nadające się do nauki, które podarowali:

Mère et Fille

Whisbear 

Milutka 

Lalanna 

Wydawnictwo babaryba 

Wydawnictwo zakamarki 

Kapitan nauka 

Maamut 

Fairy things


oraz obrazki, metryczki itp, czyli Miracolo

Drobiazgi dla ciała i duszy, które pomogą Nam poczuć się jeszcze bardziej kobieco oraz akcesoria, dzięki którym nasze ulubione pomieszczenia w domu mogą stać się jeszcze przytulniejsze i wyjątkowe:

Oillan

Virtual 


Perfumeria neness

Hirundo

Pracownia alex

Drewniane dodatki

AKatja

MybraCoś dla spragnionych i głodnych :)

Mama i ja 

Bonduelle Podziękowania należą się każdemu bez wyjątku! Każdy upominek jest jedyny w swoim rodzaju. Starannie wykonany i świetny jakościowo. Misie, kocyki czy podusie uwielbia każde dziecko. Miękkie tkaniny, piękne wzory, wszystko cieszy oczy i umila otoczenie. Przy dzieciach takich rzeczy nigdy dość :)
Karty obrazkowe i zabawki, cieszą rodziców zawsze, a zwłaszcza wtedy, gdy zajmują dziecko choćby na czas wypicia jeszcze ciepłej herbaty.

Kosmetyki do pielęgnacji czy do makijażu, bransoletki i perfumy, kocha każda kobieta. Małe drobiazgi, które pozwalają czuć się lepiej, subtelniej, kobieco. Do tego jeszcze drewniane akcenty, świece czy inne akcesoria wystroju wnętrz i od razu odpoczywa się lepiej. Dom staje się przytulniejszy, bardziej przyjazny i sprzyjający relaksowi - żeby tylko był jakiś sposób na to, żeby znaleźć czas na ten relaks :-D

A do tego jeszcze zaspokojenie pragnienia i apetytu - woda i produkty spożywcze ułatwiające dbałość o zdrowy styl życia i pomagające wyczarować smaczne, zdrowe i kolorowe dania dla całej rodziny!

Jeśli znasz te firmy i ich produkty to na pewno wiesz o czym mówię, tfu piszę :) i rozumiesz moje zachwycenie, jeśli jeszcze nie, to leć nadrabiać zaległości. Jestem pewna, że wiele rzeczy przypadnie Ci do gustu :)

Copyright © Pewnamama , Blogger