Najważniejsza idea spotkań blogowych!

Miesiąc temu w Żorach odbyło się spotkanie mam blogerek.
Kilkanaście kobiet zjechało się z różnych zakątków Polski, by wspólnie razem spędzić fantastyczny czas. Odpocząć chwilę od codziennych obowiązków, zgiełku domowego, krzyczących dzieci i marudzących mężów :) Organizatorki spotkania Ania (swiatwedlugdna.pl) i Aneta (ausentedreams.pl) nie dość, że świetnie spotkanie zorganizowały to jeszcze zapewniły Nam moc atrakcji. A wszystko to było stworzone we wspaniałym i szczytnym celu - pomoc i zbiórka pieniędzy na leczenie chorej Sabinki.

Podziękowania należą się nie tylko organizatorkom, ale również każdej osobie i firmie, które podarowały Nam mnóstwo prezentów i upominków. Wszystkie wyjątkowe i piękne, niektóre baaaardzo smaczne. Znalazło się kilka idealnych rzeczy umilających chwile relaksu, coś dla dziecka, a nawet udało mi się wylicytować prezent dla męża, żeby nie czuł się pokrzywdzony :) Jedno jest pewne, wracałam do domu z bagażnikiem wypchanym po brzegi i w idealnym humorze, bo już wtedy wiedziałam, że udało się Nam wszystkim choć odrobinę pomóc potrzebującej dziewczynce :)

Uchylę Wam rąbka tajemnicy i zdradzę, jakie wspaniałości przywiozłam :)

Pyszności od: krokus przetwory, Chocokiss
Co nieco dla dzieci: Rainbow loom, russellLamado,  Tron nocnik jednorazowy, Ogrodek talentowwomar,  Mama i ja, Do domu: drewniane dodatki, AKatja, ProcterandGamblePolska/Dla kobiet: biomed, dermaglin, shefoot, resibo, Oillan, vitwoman, noblemedica, OriTwojSukces, MioSkincarePolska

Poza tym drobiazgi, ulotki i zniżki: Ouhmania, Topgal.Polska, patatoy, Modotikon, przypinkaPL, fotoap, wpinaj


Książki i katalogi: ZielonaSowa, Wydawnictwo-BIS, Siedmiorog, mediarodzina

Znalazło się także coś dla męża :) : Attiq

I na koniec:
Torby prezentowe - torbowo
Materiały na uszyte przez nas poduszki przeznaczone na licytacje - CottonBee, materialki

Patronami medialnymi byli:
www.parenting.pl
www.babyonline.pl
www.czasdzieci.pl
www.mamopracuj.pl
www.mamspotkanie.pl
babyonline.pl/mamo-to-ja.pl

Wszystkim jeszcze raz dziękuję i czekam na następne spotkanie! <3
Copyright © Pewnamama , Blogger