Poczuj klimat Dzikiego Zachodu!

Jadąc samochodem z centrum Polski w kierunku południowym w miejscowości Żory znajduje się fajne niebanalne miejsce. Jeszcze słabo znane miasteczko zajmujące niemałą powierzchnię z klimatycznymi budynkami jak Saloon, Strzelnica Texas, Studio Old Photo, Wioska Eskimoska czy Tajemnicze Podziemie, to tylko kilka z całej oferty liczącej ponad 30 różnych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.


Klimat dzikiego zachodu

TWINPIGS Miasteczko Westernowe, bo o nim mowa, przenosi Cię swoją atmosferą w świat dzikiego zachodu, znanego wyłącznie z bajek i filmów, do tego przechadzający się kowboje, dostępne muzea i seanse filmowe potrafią sprawić, że sam/a nie będziesz chciał/a opuścić tego miejsca, a co dopiero Twoje dziecko czy dzieci.

Całości dopełnia hotel. Przesympatyczna, niezwykle pomocna i ciągle uśmiechnięta obsługa, która sprawia, że nie chce Ci się wracać do własnego domu.
Nawet po przekroczeniu progu hotelowego pokoju, bajka trwa nadal. Pokój bowiem może być w stylu: kowbojskim, meksykańskim, indiańskim lub przypominający prawdziwe cele.
Widok z okna wcale nie psuje panującego klimatu. Z mojego rozciągał się świetny widok na jeden z westernowych budynków i kościół - i bez obaw kościelne dzwony nie wyrwą Cię z błogiego snu w niedzielny poranek :)
Oferta hotelu i restauracji

Pokoje są wyposażone standardowo: pełny węzeł sanitarny, klimatyzacja, czajnik, tv, bezprzewodowy internet, telefon. Dostępne są również suszarki, deski do prasowania i żelazka oraz dostawki dla dzieci - czyściutkie, pachnące ze świeżutką pościelą, więc nie musisz dzielić swojego łóżka z dzieckiem :)

Przebywając w hotelu masz do wyboru kilka restauracji. Znajdą się pyszne kąski dla smakoszy kuchni meksykańskiej, dla tych którzy chcą się zmierzyć z apetycznym i niemałym burgerem oraz tych, co wolą zjeść nieco zdrowiej pozostając w klimatach kuchni polskiej.

Skusisz się?

Miłym dodatkiem są atrakcje dodatkowe często organizowane w miasteczku, jak pokazy artystyczne, zabawy i animacje dla dzieci oraz koncerty muzyczne - obserwując profil będziesz na bieżąco -> KLIK. Jestem pewna, że latem oferta jest nieco bardziej atrakcyjna niż zimą, jak w większości takich miejsc, jednak mimo zimowej chlapy jaka była podczas mojego pobytu nie nudziłam się ani przez chwilę, mój mąż i Hania podobnie, a wręcz odwrotnie, trochę żałowaliśmy, że już musimy wyjeżdżać. Ale bez obaw miejsce Nas tak zachwyciło, że już wpisaliśmy w Nasz wyjazdowy kalendarz obowiązkowy powrót tu w jednym z miesiąców wakacyjnych i jestem pewna, że to będzie kolejny niezapomniany weekend.

Tobie też polecam! :) Copyright © Pewnamama , Blogger