Hello Kitty przyjazna zabawka czy kot z piekła rodem?


"Jeżeli Twoje dziecko bawi się zabawkami z wizerunkiem słynnego kota Hello Kitty, to wiedz, że coś się dzieje..." Te oraz inne nieco zaskakujące wypowiedzi zyskały na popularności głoszone przez jednego z bardziej znanych księży w Polsce. Sławny kot zwany "Hello Kitty" podbił już serca nie jednego dziecka i jego rodziców. Nie byłoby w tym nic dziwnego, słodki biało-różowy koteczek z okrągłą buzią - komu by się nie spodobał? Rzecz w tym, że sławę zyskał nie swoim przyjaznym wyglądem a ścisłym związkiem z szatanem!
Nie oceniam tych rodziców, którzy szczerze w to wierzą i kota za nic w świcie do własnego domu nie wpuszczą. Ich wybór. Mnie nie obchodzą dopisane historie i ideologie do wizerunku zabawki. Ważne jest dla mnie to, czy podoba się i interesuje moje dziecko, z jakich materiałów jest wykonany i jaka jest sama jakość zabawki.


W Naszym domu niedawno zagościło kilka zabawek z kotem w roli głównej.
Jedną z nich był pluszak Hello Kitty. I jak każda pluszowa zabawka, podbił serce Hani. Obojętnie czy to zając, miś, piesek, kotek czy każda inna możliwa pluszowa forma, wszystkie bez wyjątku są od jakiegoś czasu ukochane, wycałowane i wyprzytulane. Co zresztą da się zauważyć na zdjęciu :)Druga z zabawek to traktor z dwiema przyczepkami i dwoma kotkami. Hanie bardzo intrygują ruchome części podczas poruszania pojazdu i odpinające się przyczepki. To doskonały pomysł na naukę łączenia elementów i stymulację motoryki małej u dziecka.


Trzecia z zabawek to zestaw z serii Farma. Mamy coś na wzór obory, mały traktorek, dwa kotki, dwa zwierzątka: krowę i owcę oraz płot, którym możemy otoczyć wszystkie elementy. Zestaw podobnie jak powyższe Hani bardzo się spodobał, traktor i zwierzątka poszły w ruch. Jak dla mnie jest jeden mały minus, zwierzątek w zestawie mogłoby być nieco więcej, ale już widziałam w sklepach pojedyncze zwierzątka do dokupienia, więc chyba zaopatrzymy się, by farma była jak prawdziwa :)


Kolejne zabawki to jeżdżący samochód oczywiście z kotem, z tą zabawką mała się nie rozstaje. Do tego jeszcze mała figurka z wizerunkiem kota-kwiatka. Figurki można zbierać. Jest ich co najmniej kilka, do każdej dołączony inny kwiatuszek.Zabawki trafiły do Nas w idealnym momencie. Hania akurat mocno interesuję się wszelkimi zwierzątkami - uczy się naśladować, farma więc jest idealna. Do tego jesteśmy na etapie zwracania uwagi na spacerach na każdy przejeżdżający samochód i w nieskończoność powtarzania "brum, brum", także samochód i traktorki to również strzał w 10! Co więcej? Elementy są wykonane z plastiku, nie ma malutkich części, więc nie ma obawy o ich połknięcie ani o pogryzienie. Pomimo solidnego testowania żadne elementy nie ucierpiały, więc jeśli chodzi o jakość jestem zdecydowanie na TAK!


Jeśli i Tobie zabawki przypadły do gustu i chciałbyś/chciałabyś takie kupić mam dla Ciebie rabat!
Wejdź na stronę http://kupzabawke.pl/ , obejrzyj ofertę, zarejestruj się, a przy zakupie w pole kodu wpisz "pewnamama". Kod aktywny od dzisiaj przez najbliższe dwa tygodnie :) Zamów już dziś nie czekaj :) Rabat dotyczy zabawek z serii "Hello Kitty"
Copyright © Pewnamama , Blogger