Liebster Blog Award - czyli poznaj mnie bliżej!

Kilka dni temu zostałam nominowana do blogerskiej zabawy Liebster Blog Award. Zaprosiła mnie Agnieszka (lifeandchill.blogspot.com) uważam, że to świetna zabawa, więc z przyjemnością odpowiem na postawione pytania, a Ty dzięki temu będziesz mógł/mogła mnie lepiej poznać :)

 Zasady zabawy:

"Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, wiec daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga,  który Ciebie nominował."


Odpowiedzi na pytania:

1.  Co sprawia Ci w życiu największą radość?
 Może odpowiedź będzie banalna, ale najbliższa rodzina. Nie ważne czy jest lepiej czy gorzej, oni zawsze dają powody do uśmiechu i pozwalają wierzyć, że wszystko co sobie zaplanowaliśmy jesteśmy w stanie osiągnąć. I pasja! Możliwość spełniania siebie i własnych marzeń zawsze dodaje powera i sprawia, że chce się żyć!

2.  Twoje must have w torebce?
 Zdecydowanie portfel, telefon, szminka, chusteczki.....kiedyś nawet znalazłam młotek! Zapewniam Cię w mojej torebce można znaleźć wiele rzeczy :)
 
3.  Wakacje w górach, czy nad morzem?
 Przy takich pytaniach zawsze jestem rozdarta. Kocham morze, ten klimat, atmosferę, mogłabym codziennie siadać na plaży i godzinami patrzeć się w morze i wsłuchiwać w jego szum. Nic mnie tak nie relaksuje i nie dodaje mi energii jak takie chwile. Ale :) co roku w lato odzywa się we mnie pragnienie wyjechania w góry, chodzenia po szlakach, zwiedzania, odkrywania nowych terenów... Może w końcu spełnię pragnienie :)
 
4.  Co sprawia Ci największą trudność w blogowaniu?
 Największa trudność w blogowaniu to ogarnięcie aspektów informatycznych. Wszystko co związane z językiem html to dla mnie czarna magia. Czasem nie ogarniam i mam wrażenie, że działam zupełnie na oślep. Przydałby się znajomy informatyk :) Czasem trudno mi się odpowiednio zorganizować i nie udaje mi się zrealizować planów, ale chyba jestem na dobrej drodze by odnaleźć złoty środek :)
 
5.  Gdybyś przez jeden dzień mogła być kimś innym, jaką postać byś wybrała?
 Odpowiedź na to pytanie zajęła mi najwięcej czasu :) Naprawdę nie wiem, ale może to znaczy, że świetnie się czuję we własnym ciele i nie chcę się zmieniać? :)

6.  Ulubiony cytat / motto życiowe?
 "Love what you do, do what you love" 

7.  Jaka muzyka wprawia Cię w lepszy nastrój?
 Każda byle nic z "ciężkich brzmień", disco - polo i jazzu. Zwykle po prostu włączam radio i odprężam się.
 
8.  Ulubiony strój na co dzień?
  Zwykły, luźny, swobodny. Ganiając za Hanią nic innego nie wchodzi w grę :)

9.  Opisz najpiękniejsze wspomnienie z dzieciństwa.
  Bardzo często wracam myślami do momentu kiedy miałam jakieś 6/7 lat. Beztrosko ganiałam po łąkach, ganiałam krowy, bawiłam się w strumykach, łaziłam po drzewach i w nieskończoność szukałam 4-listnej koniczyny. To był cudowny czas i jedne z najpiękniejszych chwil. Marzę by moje dziecko przeżyło podobne chwile, bez potrzeby gapienia się w ekran telefonu, tabletu czy telewizora.

10. Skąd czerpiesz inspiracje do postów na bloga?
  Z życia. Ze zwykłych codziennych chwil, czasem ze strzępków usłyszanych rozmów, po obejrzeniu jakiegoś programu, wiadomości lub ot tak po prostu :)

11. Jakie posty sama najchętniej czytasz u innych? 
 Lubię czytać o kosmetykach, dzieciach, życiu, lubię oglądać zdjęcia. Zakres jest dosyć  szeroki :)

Mam nadzieję, że odpowiedzi na pytania pozwoliły Ci poznać mnie od jeszcze innej strony niż do tej pory i nadal pozostaniesz moim Czytelnikiem :)

Tymczasem moje pytania to:
1. Czy spełniłaś swoje jakiekolwiek marzenie z dzieciństwa?
2. Najpiękniejsze miejsce w jakim byłaś?
3. Jak wyglądałby/wygląda Twój idealny dzień?
4. Twój must have w szafie?
5. Bez jakiego kosmetyku nie wyjdziesz z domu?
6.  Czy blog to Twoja jedyna pasja?
7. Twój największy sukces blogowy?
8.  Największy plus blogowania?
9. Największy minus blogowania?
10. Twój sposób na chandrę?
11. Twoje największe marzenie na ten rok?

 Do wspólnej zabawy chętnie zaproszę:
1. Gulbaska
2.  Agumama
3. Świat według D.N.A
4. Jaśkowe klimaty
5. Niecałkiemsamamama
6. Wyrodna Matka
7. Panienka Anna
8. Amelushka
9. Esencja
10. Matczysko
11. LadyMamma

Dziewczyny mam nadzieję, że włączycie się do zabawy :)


Copyright © Pewnamama , Blogger