Moje wyjazdy planuje tylko z OkiemMamy!


Rodzinny czas
Jak często wyjeżdżasz? Udaje Ci się wyrwać z domu na wakacje czy ferie zimowe?
Ja mogłabym wyjeżdżać co najmniej raz w miesiącu. Nawet choć krótki weekend, ale wracam wtedy zupełnie odmieniona, całkowicie  naładowana i z masą nowych zdjęć i wspomnień. Obojętnie czy to wyjazd planowany od całkiem dawna czy też nagły, gdy na spakowanie miałabym kilka godzin. Każdy jeden to dla mnie zapowiedź cudownego czasu, szczególnie gdy jedziemy rodzinnie, wszyscy razem.

Odkąd urodziła się Hania wcale nie siedzimy w domu, wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że w domu jest nas dużo mniej. Nie straszne mi przebieranie Hani w samochodzie, spanie z nią w jednym łóżku, bieganie po mieście w poszukiwaniu gorącej wody czy też stworzenie wartościowego śniadania czy podwieczorku z niczego.
Bywaliśmy już w kawiarniach, restauracjach a nawet centrach handlowych, gdzie wbrew pozorom, nie było mowy o miejscu do przewinięcia czy choćby możliwości wjechania wózkiem do lokalu, nie wspominając o braku krzesełek dla dzieci.
Czasami miałam wrażenie, że powinnam siedzieć w domu i nosa nie wyściubiać dopóki Hania nie skończy jakiś 5 lat. W obecnych czasach, gdzie technologia i technika gnają do przodu, wszystko dookoła takie nowoczesne, takie zacofanie wydaje się zupełnie nie na miejscu...

Na pomoc Certyfikaty OkiemMamy!
To dzięki nim masz szansę odwiedzić miejsca, które będą w pełni przystosowane do tego, by były w nich dzieci!
Certyfikat OkiemMamy.pl - miejsca przyjazne rodzinie z dziećmi to akcja społeczna, której pomysłodawczynią jest Ania (okiemmamy.pl). Trwa już ponad 2,5 roku i zdążyła już zebrać ponad 250 miejsc (hoteli, pensjonatów, restauracji czy kawiarni), które otrzymały Certyfikat (ważny przez rok, ale z możliwością przedłużenia), a w związku z tym i miano miejsca w 100% przyjaznego całym rodzinom z dziećmi.
Planując swoje wakacje, ferie, wycieczkę, też wyjście na kawę czy też obiad, możesz to sobie zdecydowanie ułatwić. Wystarczy, że będziesz śledzić stronę Certyfikatów oraz fanpage na Facebooku, a znajdziesz odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania.

Czy restauracja ma przewijak?
Czy w kawiarni jest miejsce do zabawy dla dzieci?
Czy hotel posiada animatora zabaw?
Czy w pensjonacie jest wanienka i łóżeczko turystyczne?
Te i inne pytania rozwiejesz w kilka sekund, a Twój stres zdecydowanie się zmniejszy :)

Jestem ambasadorką!
Gdy otrzymałam propozycje dołączenia do projektu moja radość była ogromna! Sama, jako mama, chcę by każdy mój wyjazd był powodem do radości i odpoczynku a nie psuciem sobie nerwów. Energia mnie rozpiera a pomysłom nie ma końca W dodatku znalezienie każdego kolejnego miejsca, które otrzyma Certyfikat, to także pomoc i ułatwienie dla Ciebie, co cieszy mnie jeszcze bardziej!

A jeśli Ty również słyszałaś/eś lub byłaś/eś w takim miejscu koniecznie daj znać! Niech dowie się o nim jak najwięcej rodziców :)
Copyright © Pewnamama , Blogger