Pierwszy spacer z noworodkiem. +KONKURS z zestawem spacerowym od Canpol Babies!

Pierwsze chwile w trójkę :)
Pierwszy spacer z maleństwem to temat dla niektórych dość trudny. Świeżo upieczeni rodzice, do których jeszcze nie dociera nowa rzeczywistość stają na dzień dobry z ogromem pytań na które często trudno odpowiedzieć. Te główne dotyczące pierwszego spaceru to -Kiedy? i -Jak ubrać dziecko?
Ja miałam to szczęście, że urodziłam na koniec kwietnia. Hanię po powrocie ze szpitala powitały majowe upały, a ja po 3-4 pierwszych dniach nie zastanawiałam się tylko postanowiłam wyjść na spacer. Ubrałam małą zgodnie z tym co wyczytałam, żeby dziecku nałożyć o jedną warstwę ubrania więcej niż miałam sama i razem z dumnym tatusiem ruszyliśmy w drogę.
Pamiętam też, jak wielkie emocje Nam towarzyszyły i jak bardzo jeszcze do Nas nie docierało, że MAMY DZIECKO! :) Pomimo tego, że do spaceru się porządnie przygotowaliśmy, czyli Hania była najedzona i przewinięta, a torba zapobiegawczo spakowana na każdą ewentualność, to w trakcie Naszego wielkiego wyjścia musieliśmy po 10 minutach zrobić przerwę, ponieważ moje dziecko głośno dopominało się już o jedzenie. Po krótkim przystanku mogliśmy ruszyć dalej. Mimo towarzyszącego stresu wspominamy to oboje miło i z wielkim sentymentem!
Teraz spacery to dla Nas czysta przyjemność. Hania już wędruje sama i poznaje świat dotykając wszystkiego co tylko może. Wąchając każdy napotkany kwiatek i ciesząc się z tego, co co ją otacza. Z wyjątkiem ostatniej chłodnej aury, staramy się każdy dzień spędzać na świeżym powietrzu i znakomicie nam to wychodzi! Wystarczy wziąć ze sobą koc, jedzenie, picie i trochę zabawek a zabawom nie ma końca! Uwielbiam maj <3

I tak pozostając nadal w temacie spacerów mam dla Ciebie niespodziankę!
Wraz z marką Canpol Babies przygotowałam konkurs ze wspaniałą nagrodą, którą jest zestaw z pingwinkiem wraz z termoizolacyjną torbą spacerową!

Aby wziąć udział w konkursie musisz odpowiedzieć na pytanie (może być dołączone również zdjęcie): Jak wyglądał Wasz pierwszy spacer? (Czy był długi, czy towarzyszył mu stres, ile czasu po porodzie zdecydowaliście się na pierwszy spacer, itp.)
Odpowiedzi proszę umieszczać na blogu pod tym wpisem lub TU!!


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga: www.pewnamama.pl
2. Sponsorem nagrody jest firma Canpol Babies
3. Nagrodą jest zestaw z pingwinkiem i torbą termoizolacyjną (jak na zdjęciu).
4. Czas trwania konkursu: 17.05.2016r. do 31.05.2016r. do godziny 23.59
5. Wyniki zostaną opublikowane w dniu 01.06.2016r. - w tym poście.
6. Wygrywa jedna osoba wybrana przeze mnie (właścicielkę bloga)
7. Zwycięzca w ciągu dwóch dni od ogłoszenia wyników jest zobowiązany przesłać swoje dane adresowe Organizatorowi, inaczej zostanie wybrana kolejna osoba spośród pozostałych Uczestników konkursu.
8. Zwycięzca zgadza się, by jego dane zostały przekazane Sponsorowi nagrody w celu jej wysłania.
9. Konkurs jest organizowany wyłącznie na terenie Polski.
10. Uczestnikiem może być osoba, która ukończyła 18 lat oraz posiada konto na portalu Facebook.com Warunek konieczny to posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.
11. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencji przeprowadzania konkursu na łamach serwisu.
12. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, do celów związanych z konkursem.
13. Nagrody nie można przekazać na rzecz innych osób oraz wymieniać na jej wartość pieniężną.
14. Będzie mi bardzo miło jeśli udostępnisz plakat konkursowy oraz zaprosisz do zabawy swoich znajomych.

POWODZENIA! <3


Ogromie dziękuję każdej osobie, która wzięła udział w konkursie! Wszystkie odpowiedzi chętnie bym nagrodziła i wybór tej jednej był naprawdę bardzo trudny. Ostatecznie zwyciężczynię wybrała Hania - a została nią Nadia Hanuszewicz! Serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie na priv danych, które są niezbędne do wysłania nagrody :)
Wszystkie pozostałe Mamusie zapraszam do śledzenia bloga i fanpage, ponieważ szykują się kolejne konkursy. Najbliższy już w ciągu dwóch tygodni :)
Copyright © Pewnamama , Blogger