Spotkajmy się w Rzeszowie!


Relacja inna niż wszystkie!
Gdy zobaczyłam informację, że będzie organizowane spotkanie blogerek w Rzeszowie bez zastanowienia i w ciemno zapisałam się od razu. Powodów było kilka:
1. Organizowały je fantastyczne dziewczyny, które zdążyłam już nieco poznać i chciałam się z nimi spotkać po raz kolejny!
2. Każde spotkanie blogerskie na które się wybieram pozwala mi nie tylko spędzić cudownie czas, pogadać ze znajomymi czy spotkać nowe osoby i zawrzeć świetne znajomości, ale także uczy czegoś nowego i pozwala nabyć ciekawych doświadczeń.
3. Rzeszowa i jego okoli jeszcze nigdy nie miałam okazji zwiedzić i był to świetny powód by wybrać się tam całą rodziną i przeżyć nowe przygody!

Załatwione urlopy na kilka dni, fantastyczny hotel pod samym Rzeszowem w cudownie klimatycznym miejscu zarezerwowany, walizki upchane po same brzegi - w dniu spotkania nie zostało nam nic poza zapakowaniem wszystkiego do bagażnika i ruszeniem w drogę...
Tak też zrobiliśmy, humory nam dopisywały od samego rana i tylko mnie nie opuszczała jedna dręcząca myśl, że o czymś zapomnieliśmy (swoją drogą - ta myśl towarzyszy mi przy każdym możliwym wyjeździe!). Po przejechaniu jakiś 100 kilometrów, może nieco więcej nasza przygoda dobiegła końca. Mogliśmy zapomnieć o wycieczce, odpoczynku, fantastycznym spotkaniu i zwiedzaniu cudnych miejsc. Samochód jak stanął, tak żadna siła nie pozwoliła by ruszył z powrotem. Płaczące dziecko tylko potęgowało nasz stres, jednak nie zostało nam nic prócz czekania na jakąś dobrą duszę, która Nam umożliwi powrót do domu...Idea spotkania
To, co w takich spotkaniach uwielbiam najbardziej, to możliwość pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Tak samo było też i tym razem, a ja mimo, że na spotkanie nie dotarłam, z całych sił cieszę się, że mogłam dorzucić i swoją cegiełkę dla Najmłodszych z Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci - i to zadanie udało się zresztą nam wszystkim wykonać w 200%, bo łącznie zebrałyśmy kwotę 2 667zł!Plan spotkania przewidywał również wykład dietetyka nt. zdrowego żywienia dzieci, prelekcje z Sebastianem Peret nt. Facebooka oraz Prezentację marki Colway wraz z zabiegiem na dłonie. Oprócz tego ploty, ploteczki i cudowną atmosferę. Wszystko to odbyło się w pięknym miejscu (na zdjęciach prezentuje się świetnie) jakim jest Restauracja Leśna Wola w Rzeszowie, która podobno spełniła swoje zadanie idealnie - a ja do tej pory żałuję, że mnie to ominęło :(

Partnerzy spotkania:
Trzeba przyznać, że dziewczyny zaprosiły do współpracy wiele osób, firm i instytucji. Wiele wsparło licytację swoimi produktami, Nam uczestniczkom również dostało się oszałamiającą ilość cudowności, którymi na bieżąco będę chwalić się na fp - Pewna mama!

Partnerzy: Nukka, See See, Mietowy krolik, Oillan, Swiat ksiazki, Eco Blik, Muppetshop, Zabawkator, TianDe Chrzanow, Moncziczi, Patatoy, HonsiuMisiu, Rajchelka, WoodenStory, Bobelo, Pracownia Agrafka, Looli, Kasia At Home, Helion, Ouhmania, Ludilo, Ziaja,Novae Res, Chocolissimo, Szydelkowe noski, Whisbear, Nateland, Dr barbara, Zabawki, Pracownia rodzinna, Bobux, BabyLena  Milomi, Angela jewellery, Czaczu, Plazanet, RevitaLash, Passion4Home, Sangotrade, Boogie woodie, Tuptupki, Muzyka bobasa,Brioko, Gabodres, AKatja, Bezdroza, Sensus, Nibylandia, Ohtully, Maly Artysta, Stella, Artshop, manufacture am, Bbosco design, Mcelestini, Mamalula, ZYZIO, KakuLove Hop siup, Paisley, Tata szyje, Elemele, LittleWonders, Tuloko Projektogram, Face&Look, Oleofarm, Redro, Dabrovka, By cieszyc sie zyciem, Malinova anielova, BetterLand, Attipas, Mumka, Majunto, Ciuciu Cukier Artist, Eveline Cosmetics, Pepper, Perfecta, Mamy Kalendarz, Drukomat, Doux Doux, Alegorma, Tapu Tap, Buciki babice, Ekoubranka, Bio-Beauty, Oomamooo, Widzimisie, Lalki Metoo, Toto Design,Maamut, Kram Pauli, Matras, JuraPark Baltow, Twinkle twinkle, Mama i ja

Najbardziej zauroczył mnie plakat od pracowni REDRO, który już niebawem zawiśnie w mojej wymarzonej PRACOWNI! Już nie mogę się doczekać :)


<3 <3 <3
Copyright © Pewnamama , Blogger