Zwiedzaj z dzieckiem #8 - Rewia Angry Birds On Ice w Warszawie. Widowisko jakiego jeszcze nie było!
Już 29 lutego 2020 roku na scenie Hali COS Torwar będzie miała miejsce niepowtarzalna Rewia Angry Birds On Ice! Jedyna taka Rewia na lodzie oparta na motywach gry Angry Birds. Łączy wiele stylów artystycznych, a wśród nich między innymi: jazdę figurową na łyżwach, akrobatykę, żonglerkę czy parkour. Unikalna 360-stopniowo obrotowa scena zapewni moc wrażeń widzom w każdym wieku, zwłaszcza tym najmłodszym miłośnikom kultowych ptaków.
Angry Birds

Kilka słów wyjaśnień, dla tych co jeszcze nie znają fenomenu i sławy jednej z najbardziej popularnych gier na całym świecie (a są tacy?).
Angry Birds to kolorowe ptaki, które żyją na Ptasim Wzgórzu. Pilnie strzegą swoich gniazd i jajek, przed złośliwymi prosiętami, na których czele stoi Leonard. Król Leonard z kolei nie poddaje się i niestrudzenie poluje na owe jajka, gdyż nie wyobraża sobie diety, w której nie byłoby jajek! W widowisku prawdopodobnie nie zabraknie wielu przygód, wciągających scen, a może i zabawnych momentów. Jedno jest pewne, prosiak da popalić "rozgniewanym ptakom", a finał z pewnością będzie godny zapamiętania. Publiczność podczas występu będzie miała możliwość podziwiania artystów wcielających się w role głównych bohaterów gry, np. rozgniewanego Reda, popędliwego Chucka oraz uwielbiającego wybuchy wiercipiętę Bombę. Dodatkową wisienką na torcie będą niezwykłe popisy akrobatyczne prosiąt. Artyści w mistrzowski sposób wcielą się w postacie gry, a pokaz na długo zostanie w pamięci widzów.


Pomysłodawcy 

Autorem scenariusza i reżyserii jest - Juraj Benčík - reżyser, aktor, mim, pedagog, który przez 3 lata występował w znanym na całym świecie Cirque de Soleil. Autorem scenografii jest natomiast profesor Józef Ciller - Pedagog Akademii Sztuk Pięknych, renomowany scenograf, znany nie tylko na Słowacji. Całości dodaje smaku fantastyczna muzyka, której autorem jest Oskar Rózsa do słów Štefana Benčíka.
Za choreografię odpowiada Renata Aleksander. Wielokrotna mistrzyni Słowacji w łyżwiarstwie figurowym, doświadczona pedagog, trener i choreograf łyżwiarstwa figurowego. Pochodzi ze Słowacji, działa w Polsce. Może pochwalić się współpracą z najlepszymi łyżwiarzami i artystami z różnych dziedzin. Zyskała doświadczenie dzięki pracy w światowej Rewii Holiday on Ice, członek jury, czy trener w TV Show Dancing On Ice w Polsce i Grecji. Pomaga również młodym łyżwiarzom rozwijać swoje talenty w swojej własnej szkole łyżwiarstwa figurowego Ice&Fun, która mieści się w Warszawie.


Informacje o wydarzeniu

Rewia Angry Birds on Ice będzie miała miejsce w Warszawie 29 lutego 2020 roku w Hali Torwar COS przy ul. Łazienkowskiej 6a. Jeden spektakl odbędzie się o godzinie 13.30, drugi o godzinie 17.00. Rewia ma charakter czasowy, więc jedynie w danym dniu będzie możliwość obejrzenia widowiska. Więcej informacji oraz bilety dostępne TUTAJ  oraz na funpage na Facebooku TU.
W wydarzeniu mogą wziąć udział zarówno najmłodsi widzowie wraz ze swoimi opiekunami, fani kultowej gry (która swoją drogą za popularność trafiła do Księgi Rekordów Guinessa), ale również Ci, którzy o grze do tej pory nie mieli pojęcia. Artyści w mistrzowski sposób zrobią wrażenie na wszystkich widzach.


To po prostu trzeba zobaczyć!

Copyright © Pewnamama , Blogger