Wiosenno - wielkanocna wersja PARA DO PARY (do pobrania)


Grę DOBBLE znają już chyba wszyscy. Uwielbiana przez dzieciaki w różnym wieku. Idealna w czasie podróży, idealna dla zabicia nudy i idealna do nauki. Przyda się zwłaszcza teraz, gdy przymusowe siedzenie w domu się wydłuża, a pomysłów na zabawę i naukę powoli zaczyna brakować.


W Twoje ręce oddaje zestaw składający się z ponad 50 kart. Na każdej znajduje się 8 różnych symboli. Łącznie jest ich ponad 50. Wszystkie w tematyce wiosenno - wielkanocnej. Sama gra to nie wszystko, bo przygotowałam również słowniczek obrazkowy. A w nim każdy z symboli, który został użyty w grze. To pozwoli na szybszą naukę i lepsze przyswojenie słownictwa. Oczywiście możesz grę wykorzystać również do zwykłej zabawy z dzieckiem, niekoniecznie do samej nauki języka angielskiego. Ale ja zdecydowanie ten sposób polecam :)


Aby pobrać, jedyne co musisz zrobić to kliknąć TUTAJ.
Najlepszym pomysłem jest wydrukowanie i zalaminowanie materiałów. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, wystarczy wydrukowane elementy podkleić na grubszym papierze, kartonie, itp.
Jeśli interesują Cię podobne gry, zajrzyj do tekstu o nauce alfabetu i kolorów - TU, albo do wpisu z pomocami do nauki liczenia w zakresie od 0 do 20 - KLIK.
Mam nadzieję, że zabawa przypadnie Ci do gustu, a dzieciaki będą zachwycone!
Enjoy!

Copyright © Pewnamama , Blogger