Home office na każdą kieszeń


Praca zdalna jest uwielbiana przez coraz większą liczbę ludzi. Nie każdy może sobie na nią pozwolić. Nie każdy by się odnalazł pracując w zaciszu własnego domu. Nie każdy też potrafiłby sobie taką pracę zorganizować. Niektórzy, aby być w pełni produktywnym potrzebują wyjść z domu. Są też Ci, którzy nie zamieniliby tego modelu na żaden inny. Ja pracuję tak od kilku ładnych lat i choć pojawią się minusy (takie jak deadliny i ząbkujący maluch, albo praca do zbyt późnych godzin itp.) to jednak praca zdalna jest tym, w czym odnajduję się najlepiej.Pracując zdalnie najważniejsze dla mnie jest posiadanie własnego kąta. Nie martw się jeśli masz małe mieszkanie. Czasem wystarczy zaledwie kawałek prostego blatu, wygodne krzesło i kilka dodatków, które pozwolą Ci się jak najlepiej zorganizować i skupić. Wcale nie musisz wydawać fortuny. Choć im więcej masz miejsca, zwiększa się również ilość pomysłów, a co za tym idzie, więcej wydasz na urządzanie.


Tworząc własne miejsce do pracy kieruj się przede wszystkim własnymi potrzebami. Ja jestem tym typem, który uwielbia przemeblowania, zmiany, remonty. Dlatego postawiłam na białą bazę. Do tego dodałam złote dodatki. W międzyczasie doszły rattanowe i wiklinowe. Do tego ulubione plakaty, zdjęcia i motywujące hasła. Od niedawna pojawiły się także zielone rośliny, co niezwykle cieszy oczy i uspokaja. No i krzesło! Fotel na kółkach zamieniłam na wygodne, mięciutkie krzesło. Nie ważne jak mało masz miejsca, ważne żebyś miała wygodnie. Komfort i wydajność pracy rośnie niesamowicie. Przygotowałam dla Ciebie trochę inspiracji, na stworzenie własnego home office. Takiego, który sprawdzi się w dużych i bardzo małych pomieszczeniach. Za naprawdę rozsądne ceny, a do tego świetnej jakości.Biurka

KomodyKrzesła


Dodatki
Tak jak pisałam, stawiam na białą bazę. Wolę poszaleć z dodatkami. Wtedy nawet jak mocno zmienią się mój gust, wystarczy, że pozmieniam dodatki. To jest zdecydowanie mniejszy koszt niż wymiana mebli co rok lub co pół roku.
Zanim przystąpisz do tworzenia własnego kącika do pracy zastanów się czego najbardziej potrzebujesz, co jest niezbędne, pomyśl ile rzeczy będziesz przechowywać, ile musisz mieć obowiązkowo pod ręką na biurku. Koszt zorganizowania takiej przestrzeni wcale nie musi być wysoki. Najważniejszym zakupem jest krzesło. Musi Ci być wygodnie, musisz siedzieć na odpowiedniej wysokości względem biurka i komputera bądź laptopa.
Wszystkie moje inspiracje pochodzą z internetowego sklepu - EDINOS. Oprócz mebli do stworzenia home office na miarę swoich potrzeb znajdziesz tam dużo dużo więcej. Jeśli potrzebujesz czegoś innego, albo chciałabyś przejrzeć resztę oferty biurowej zobacz TUTAJ. Dostępna jest całkiem spora ilość. Polecam Ci zajrzeć po więcej inspiracji! Jeśli Ci się coś spodoba wykorzystaj kod rabatowy o wysokości 50 zł - edinos50 (ważny dla pierwszych 20 osób).


Owocnej pracy! :)


Copyright © Pewnamama , Blogger