JA | WSPÓŁPRACA


Cześć! To ja, Marta Korotko, kobieta, żona i mama w jednym. Na co dzień łączę macierzyństwo z rozwijaniem siebie i własnych pasji. Ze swoją niespełna półtoraroczną córką spędzam czas na kreatywnych zabawach, wspomagających rozwój i twórcze postrzeganie świata. Gdy mam chwilę dla siebie staje się zapalonym fotografem amatorem i pełną pomysłów szwaczką w jednym. Pomimo tego mam jeszcze czas na rodzinne podróże, wycieczki i rowerowe wojaże. Przecież chcieć to móc!

Blog prowadzę od lutego 2015 roku. Nie jest to ani największy, ani najpopularniejszy blog w sieci. Ale! Jest to z pewnością miejsce, które tworzy zaangażowana społeczność, ludzie, którzy dzielą się swoimi problemami, wątpliwościami i radościami. Wiedzą, że można mi ufać.
Co mnie wyróżnia? Po pierwsze, na przestrzeni roku, możesz sam zobaczyć jak zmieniłam sposób przedstawiania tematów, styl pisania oraz jakość prezentowanych zdjęć. Po drugie, jestem osobą, która chodzi z głową w chmurach, myśli nieszablonowo, a zwykłe podejście do tematu zwyczajnie ją nudzi. To właśnie gwarantuje, że współpraca ze mną na pewno skończy się pomyślnie :)

Projekty
1. E-book stworzony przez serwis Tatento.pl ze spisem zabaw wspomagających rozwój dziecka inspirowanych pedagogiką Marii Montessori. Udział wzięło kilka mam-blogerek, w tym ja, przedstawiając własne propozycje zabaw, z których mogą korzystać wszyscy czytelnicy serwisu. Niebawem ma się ukazać druga część e-booka.

2. Głodni Zmian - mamy, blogerki, lekarze, dietetycy i specjaliści wraz z Fundacją My Pacjenci oraz Nutricia wspólnie połączyli siły, by zebrać łącznie 10 000 podpisów w e-petycji ws. zorganizowania bezpłatnej porady dietetycznej dla kobiet w ciąży oraz rodziców dzieci do lat 5, w trosce o stale zwiększającą się skale otyłości wśród dzieci w Polsce. Miło mi poinformować, że byłam jedną z kilku osób, która zebrała największą ilość podpisów. Nasze działania doprowadziły do spotkania w Ministerstwie i stworzenia projektu ustawy, która ma wejść w życie w roku 2017. Po więcej informacji zapraszam Cię na stronę - Głodni Zmian.

3. Certyfikaty Okiem Mamy - każdej mamie leży na sercu dobro własnego dziecka i własna wygoda podczas wszelkich podróży z całą rodziną, ja nie jestem inna. Jestem jedną z kilku Ambasadorek w projekcie i staram się z całych sił sprostać oczekiwaniom innych rodziców i wyszukiwać oraz sprawdzać pod każdym kątem wszystkie miejsca, które mogą reklamować się jako przyjazne rodzinie z dziećmi. Jeśli chcesz poznać miejsca już sprawdzone i być z nami na bieżąco zapraszam na stronę - Certyfikaty Okiem Mamy.


Współpraca
Jestem otwarta na różne formy współpracy od napisania artykułu, przetestowania produktu, zorganizowania konkursu czy wyjazdu na event. Możliwości jest wiele, a pomysły są niewyczerpane. Masz jakąś propozycję pisz śmiało, na pewno się jakoś dogadamy :)
Jedyny mój warunek to taki, że wszystko co reklamuję musi wpisywać się w mój własny styl życia. Jeśli nie jestem czegoś pewna na 100% wolę się wstrzymać.

Moi czytelnicy:

Social media
Fanpage Pewna mama - 2 987 fanów
Intagram Pewna mama blog - 1 211 obserwujących
Profil Google+ Marta K - 82 obserwatorów

Jeśli masz jakieś pytanie lub propozycje pisz śmiało, na każdego maila i wiadomość odpowiem:
pewnamamablog@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję Ci za pozostawiony komentarz. Za każdym razem czuję się niezwykle doceniona :)

Copyright © 2016 Pewnamama , Blogger