KONTAKT I WSPÓŁPRACAW domu siedzę głównie zimą. Wraz z powiewem ciepłego wiatru nosi mnie, a głód przeżycia nowych przygód niebezpiecznie rośnie. Żyję trochę z głową w chmurach, w świecie, gdzie trawa jest bardziej zielona, a ludzie wykazują się zdecydowanie większą empatią.

Zdecydowanie najłatwiej będzie skontaktować się ze mną mailowo:

pewnamamablog(małpa)gmail.com Dlaczego warto ze mną współpracować?

Na blogu spotykają się głównie kobiety w przedziale wieku 25 - 34 oraz 18- 24 lata. To miejsce pozytywne, optymistyczne, ale nie przekoloryzowane. Bywa ciężej, ale zawsze możemy znaleźć choć małą, pozytywną iskierkę. 
Sporo wiem o troskach i wyzwaniach, z którymi mierzą się mamy. Uwielbiam wyszukiwać miejsca, w których cała rodzina może czuć się dobrze i równie dobrze się bawić. Udowadniam, że metod na naukę angielskiego jest cała masa i każda z nich może przerodzić się w świetna zabawę. 
Uczę się każdego dnia, korzystam ze szkoleń, webinarów, spotkań i eventów, by wciąż być na bieżąco i stale szlifować swój warsztat. Ale zawsze, bez wyjątku, wkładam serce w to, co robię. 


Mogę zaoferować:

- artykuł na blogu
- post sponsorowany na Facebooku i/lub Instagramie
- recenzję i/lub testy produktu, które nie będą danymi technicznymi przepisanymi z instrukcji
- uczestnictwo w sponsorowanych warsztatach
- uczestnictwo w sponsorowanych wyjazdach i imprezach (najlepiej z całą Pewną Rodzinką)

Jestem również współautorką i współorganizatorką akcji, mającej na celu promowanie rodzinnych podróży z dziećmi oraz zachęcanie do poznawania innych zwyczajów i kultur, w efekcie czego powstały dwa audiobooki (edycja letnia i edycja zimowa) przeznaczone dla przedszkolaków i starszaków. Pisanie dla dzieciaków, także sprawia mi sporo radości.


Jeśli jeszcze nie znasz mnie wystarczająco odsyłam Cię do zakładki O mnie i O blogu 

Do usłyszenia lub do zobaczenia!
Ściskam, 
Marta
Copyright © Pewnamama , Blogger